Паприка солодка Огородник™

Універсальна пряність, яка відрізняється мінімальною пекучістю і має солодкуватий смаковий відтінок.

Ця пряність не тільки додає їжі пікантний смак та аромат але й забарвлює її в червоний колір.

Фасування


40 г

100 г

160 г ПЕТ

220 г ПЕТ


В категорії Паприка розміщені найбільш вживані групи товарів це – Паприка солодка мелена, Паприка угорська, Копчена паприка та Болгарська паприка.

Паприка чудово поєднується з м’ясом та птицею. Однією з найпопулярніших угорських страв з паприкою є гуляш – середня між супом та другою стравою. Сама назва «паприкаш» говорить про використання паприки у цій традиційній угорській страві, в якій м’ясо готується зі сметаною. Чудова угорська страва боґрач також готується з паприкою.

Паприка від ТМ Огородник додасть будь-якій страві оригінальності. Пікантно-вогняний колір, гострий солодкуватий смак і чудовий аромат відразу «беруть в полон» всі смакові рецептори. Паприка червона мелена ідеально доповнить будь-які страви: супи, соуси, піцу, рагу, гуляш та ін.. По-особливому вона смакує з картоплею, капустою, томатами сиром та цибулею. Також Паприка чудово поєднується з багатьма іншими спеціями і прянощами: перцем, часником, кардамоном, розмарином тощо. У паприці міститься дуже велика, порівняно з іншими овочами та навіть фруктами, кількість вітаміну С.

Огородник™ пропонує вам купити паприку на будь-який смак, за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині shop.ogorodnik.ua або зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів.


80 г

90 г ПЕТ


80 г

80 г

80 г


Рецепти