Крупи та борошно Огородник™

Більшу частину раціону кожної людини складають крупи та, звичайно ж, борошно, зокрема різноманітні хлібобулочні вироби. Крупи Огородник™, виготовлені з вищих сортів злаків і зернових культур, завжди смакують по-особливому. 

Борошно Огородник™ перетворює будь-яку випічку на шедевр кулінарного мистецтва. З ним ви можете приготувати пиріжки, булочки, домашній хліб та безліч інших страв.

Борошно пшеничне


Якісне борошно – смачна випічка!

Секрет смачної випічки полягає у правильно підібраному борошні. З ним Ви зможете приготувати дуже пишну і смачну випічку: домашні пиріжки, торти, печиво, ароматний і дуже рум’яний хліб. Ми пропонуємо пшеничне борошно вищих сортів, яке насичене корисними речовинами та мікроелементами, які при термічній обробці не зникають, а розкривають всі свої властивості та додають будь-якому тісту пухкості та м’якості.

Купити справді хороше борошно вищого ґатунку – непросто, але можливо, потрібно лише завітати на сторінку ТМ Огородник. У нас Ви зможете придбати пшеничне борошно різного фасування з доставкою по Україні. Відтепер Вам не доведеться турбуватися про те, як донести важкі пакети з супермаркету додому. Замовляйте онлайн якісні продукти харчування вже зараз і отримуйте безліч переваг!

Крупа кукурудзянаКрупа кукурудзяна Огородник™ є однією з найкорисніших. В ній міститься велика кількість антиоксидантів, мікроелементів та вітамінів групи: А, В, Е. Кукурудзяна крупа дрібного помелу – низькоалергенний продукт, який ідеально підходить для дитячого харчування, а також корисний для очищення шлунково-кишкового тракту і профілактики серцево-судинних захворювань.

Кукурудзяна крупа Огородник™ використовується для приготування смачних каш, мамалиг, також її додають до начинки для пирогів і тістечок.

Безліч інших товарів та авторських рецептів від ТМ Огородник шукайте в розділах цього сайту!


Крупи та бобові


На сьогодні, крупи є неодмінними складниками щоденного харчування кожної людини. З кожним роком ціна на них помітно зростає і купити недорого крупи хорошої якості стає все складніше. Але в нас можливо все! Ми пропонуємо придбати бакалійні товари за вигідними цінами безпосередньо від українського виробника ТМ Огородник. В асортименті представлені: крупа гречана, рис, горох тощо.

Ми турбуємося про Ваш комфорт! Замовляйте онлайн смачні та якісні крупи з доставкою по всіх містах України.

Рецепти