Спеції та натуральні сушені овочі

Натуральні овочеві суміші Огородник™ без сумніву займуть гідне місце на вашій кухні. Застосовуючи спеції та сушені овочі, час приготування страв скоротиться в рази, адже ці ароматні композиції містять всі необхідні інгредієнти для приготування перших і других страв, зокрема супів, борщів, м’яса, риби, різноманітних соусів і маринадів.

Спеції та овочеві суміші Огородник™ містять тільки натуральні компоненти, без ароматизаторів та барвників, які зберігають в собі велику кількість корисних вітамінів та мікроелементів.

Оригінальні овочеві композиції


Не секрет, що свіжі зелень та овочі містять безліч вітамінів і мікроелементів. Але що робити, коли більшість з них масово доступні лише влітку чи восени? Просто варто придбати спеції та сушені овочі від Огородник™. В асортименті представлений широкий вибір фасованих і вагових сушених овочів, які ідеально доповнюють смак перших і навіть других страв.

Наші спеції і суміші стануть відмінним доповненням до Ваших кулінарних шедеврів, адже вони виготовлені виключно з натуральних складників. Саме свіжі, духмяні інгредієнти – запорука смачних і корисних страв, основа здорового харчування.

Рецепти