Огородник™ – сучасний виробник спецій,

приправ та прянощів

ТОВ Огородник засноване в 2005 році, і на сьогоднішній день є сучасним підприємством по виробництву спецій, приправ, прянощів.

Компанія вважаться одним з лідерів на ринку спецій та приправ, цей успіх здобутий великою працею, високою якістю продукції, інноваційним підходом до співпраці, уважним і турботливим ставленням до своїх клієнтів.

Компанія «Огородник» представляє вам широкий асортимент сумішей прянощів, спецій, які можна купити у будь-якому куточку України. На нашому сайті shop.ogorodnik.ua можна замовити спеції, приправи, прянощі, а для партнерів, націлених на довгострокову співпрацю, передбачені гнучкі системи знижок і особливі умови співпраці.

Приправи від ТМ Огородник – це поєднання «божественних» ароматів, які перетворять Ваші страви на витвори кулінарного мистецтва. Це дивовижний, пікантний і корисний світ смакових відчуттів, без якого неможливо уявити приготування справді апетитної їжі!

Виробник,

що заслуговує довіри


найкращий вибір серед споживачів
реалізуємо індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта
завжди швидка та вчасна доставка у будь-який куточок країни

Високі стандарти, відмінна якість


В основі діяльності компанії Огородник лежить принцип, відповідно до якого, весь асортимент сумішей прянощів, приправ і спецій відповідає найвищим стандартам якості.

Завдяки сучасному обладнанню на підприємстві, якість продукції Огородник™ контрооюється на всіх етапах технічної обробки. З кожної закупівлі сировини беруться зразки, які проходять суворий лабораторний контроль.

Ми намагаємося полегшити Ваші кулінарні будні та знайомити з незвичними і новими смаками. Приправи власного виробництва ідеально доповнюватимуть будь-яку страву, а авторські кулінарні рецепти неодмінно стануть в пригоді!

Зв`язатися з нами


Бажаєте отримати більш докладну інформацію щодо приправ, спецій, прянощів та дізнатися умови, за якими ви маєте можливість вигідно купити приправи і спеції оптом, скористайтеся контактними даними компанії.